2431/816
Mogens Balle (f. København 1921, d. Asmindrup 1988)
Uden titel, 1970/1973. Sign. MB. Olie på krydsfinér. 19×22.
Litteratur: Henning Smidth nr. 197X-080.
Kraftige optørringsrevner.
Fra
i
Vurdering
841671 |