2124/7606
Julie Nord (f. København 1970)
To kompositioner. Sign. Julie Nord, 49/120. Litografier i farver. Lysmål 49×34. (2)
Erhvervet direkte af kunstneren.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Samtidskunst, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
17 bud