2422/1286
“Mama Baguette” taske af beige Zucca monogram kanvas med mørkebrune læderbesætninger, justerbar hank, et rum med en indvendig lynlås lomme og mørkebrunt for. H. 22 x B. 26 x D. 11 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle pletter på kanvas og ridser på læderbesætninger. Rigtig god stand indvendigt. Alle mål er cirkamål.
Vurdering
1144082 |