2109/​542

Frodo Mikkelsen (f. 1974)

“Christiania (Har mit hjerte)”, 2013. Usigneret. Olie på lærred. 200×200. Uindrammet.

Moderne kunst og design, 2. marts 2021

Vur­dering

15.000–20.000 kr.

Hammerslag

15.000 kr.

945088 15.000 kr.
926437 14.500 kr.
945088 (Autobud) 14.000 kr.
926437 13.500 kr.
945088 (Autobud) 13.000 kr.
926437 12.500 kr.
945088 12.000 kr.