1908/​1629

Drejbart udstillingsstativ til kort af delvis gulmalet træ og smedejern. Mærket Paper Art Card. 20. årh.s slutning. H. 72.

Almindelig brugsslitage.

Varia, 21. februar 2019

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

1.000 DKK

1.000 DKK