1908/1629
Drejbart udstillingsstativ til kort af delvis gulmalet træ og smedejern. Mærket Paper Art Card. 20. årh.s slutning. H. 72.
Almindelig brugsslitage.
Varia, 21. februar 2019
Vurdering
Hammerslag