2124/647
Asger Jorn, efter (f. Vejrum 1914, d. Århus 1973)
Komposition. Tryksign. Jorn 56. Litografi i farver. Bladstørrelse 26×44.
Undersøgt i ramme. Midterfold.
Moderne kunst og design, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
17 bud