12115/​207

Annelise Kalbak (f. Frederiksberg 1940)

Komposition. Sign. Annelise Kalbak, nr. 44/150. Litografi i farver. Bladmål 53×40. Uindrammet.

Sælger oplyser

Intet at bemærke. Friskt og ubrugt eksemplar.

Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021

Vur­dering

800 kr

Hammerslag