2426/880
Mogens Koch (f. Frederiksberg 1898, d. København 1992)
To bogkasser af massiv Oregon Pine. Udført og mærket hos Rud. Rasmussen Snedkerier. H./B. 76. D. 27,5. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Afslag på en bogkasse. Borehuller på en bogkasse.
Vurdering
Hammerslag
21 bud
880732 | ||
1000089 | ||
880732 | ||
1000089 (Autobud) | ||
880732 | ||
1000089 (Autobud) | ||
880732 | ||
1000089 | ||
880732 | ||
867506 | ||
880732 | ||
867506 | ||
860352 | ||
867506 | ||
860352 | ||
802148 (Autobud) | ||
860352 | ||
802148 (Autobud) | ||
860352 | ||
802148 | ||
1027893 |