2438/673
Leif Sylvester (f. København 1940)
Tre kompositioner. Sign. Sylvester, 152/190, 158/190 og 4/100. Litografi. Bladstørrelse 22×21, 29×35 og 35×30. Uindrammet. (3)
Fra
i
Vurdering
25 bud
1121871 (Autobud) | ||
809223 | ||
1121871 | ||
809223 | ||
994009 (Autobud) | ||
809223 | ||
994009 | ||
511679 (Autobud) | ||
994009 | ||
511679 (Autobud) | ||
994009 | ||
511679 (Autobud) | ||
994009 | ||
511679 (Autobud) | ||
994009 | ||
511679 (Autobud) | ||
994009 | ||
511679 (Autobud) | ||
994009 | ||
511679 | ||
809223 (Autobud) | ||
511679 | ||
809223 | ||
983254 | ||
1013269 |