2438/​673

Leif Sylvester (f. København 1940)

Tre kompositioner. Sign. Sylvester, 152/190, 158/190 og 4/100. Litografi. Bladstørrelse 22×21, 29×35 og 35×30. Uindrammet. (3)

I Aarhus
Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

25 bud

1121871 (Autobud) 4.800 DKK
809223 4.600 DKK
1121871 4.400 DKK
809223 4.200 DKK
994009 (Autobud) 4.000 DKK
809223 4.000 DKK
994009 3.800 DKK
511679 (Autobud) 3.600 DKK
994009 3.400 DKK
511679 (Autobud) 3.200 DKK
994009 3.000 DKK
511679 (Autobud) 2.900 DKK
994009 2.800 DKK
511679 (Autobud) 2.700 DKK
994009 2.600 DKK
511679 (Autobud) 2.500 DKK
994009 2.400 DKK
511679 (Autobud) 2.300 DKK
994009 2.200 DKK
511679 2.100 DKK
809223 (Autobud) 2.000 DKK
511679 1.950 DKK
809223 1.600 DKK
983254 1.550 DKK
1013269 1.500 DKK