2437/​660

Tom Krøjer (f. Frederikssund 1942, d. København 2015)

To kompositioner. Sign. Krøjer 1989 og 1990, hhv. 58/200 og 29/100. Litografier i farver. Bladstørrelse 89×60. Uindrammet. (2)

Håndteringsmærker, folder og enkelte misfarvninger. Papiret er gulnet.

I Lyngby
Vur­dering

2.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?