2415/59
Et par Danske Louis XVI pillespejl i ramme af forgyldt træ. 18. årh.s slutning. H. 185. B. 57. (2)
Dette emne handles i fuldmoms
Senere bagplade. Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 8. april 2024
Vurdering
Hammerslag