2439/1540
Engelsk regency brakefront bookcase af mahogni, overdel med buet top, fire glasdøre bag hvilke justerbare hylder, underdel med fire paneldøre. England, 19. årh.s begyndelse. H. 242. B. 185. D. 42.
Dette emne handles i fuldmoms
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgler medfølger, ikke alle er originale men fungerer.
Danske Banks gamle hovedsæde – online salg del I, 23. september 2024
Vurdering
Hammerslag
26 bud