Christoffer Munch Andersen (f. Helsingør 1979)
“Horizontal composition”. Sign. på blændrammen Christoffer Munch Andersen, 2006. Akryl, olie og alkyd på lærred. 110×110. Uindrammet.
Proveniens: Galleri Franz Pedersen, Horsens.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier og skulpturer, 16. juni 2020