2048/739
Dansk design
“Kongelys”. Bordlampe med stel og kegleformet top af messing, skærm af akryl. Fremstillet hos Horn belysning. H. 56. Diam. 45.
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 24. november 2020
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
6 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
(Autobud) | ||