12004/119
Peter Rørbæk (f. Kolding 1969)
Komposition. Sign. verso Peter Rørbæk, 2001. Olie på lærred. 28,5×26. Rammemål 34×31,5.
Kunst, antikviteter & design, 23. januar 2020
Vurdering
Hammerslag