12116/106
Hans J. Wegner (f. Tønder 1914, d. Gentofte 2007)
Et par kvadratiske lysestager af teak. Stemplet Getama, Gedsted Denmark. H. 2,2. L. 10. B. 10. (2)
Brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 22. april 2021
Vurdering
Hammerslag