12120/314
Skæring af træ, dekoreret i guld, rød og sort med figurer mellem to huse. Kina, tidlig 20. årh. 41,5×40,5.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 20. maj 2021
Vurdering
Hammerslag