2423/​500

Michael Kvium (f. Horsens 1955)

“Obey the colours”. Sign. Kvium 18, 20/55. Litografi i farver på Velin d'Arches. Bladstørrelse 100×70.

Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.

I Aarhus
Vur­dering

40.000–50.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

1121871 38.000 DKK
873991 36.000 DKK
1136317 34.000 DKK