2423/500
Michael Kvium (f. Horsens 1955)
“Obey the colours”. Sign. Kvium 18, 20/55. Litografi i farver på Velin d'Arches. Bladstørrelse 100×70.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Vurdering
1121871 | ||
873991 | ||
1136317 |