893/​398

Arje Griegst

“Spiral” armring af forgyldt sølv. Signeret Griegst. Diam. ca. 5×6 cm.

Smykker og tasker, 27. februar 2020

Vur­dering

8.000–10.000 DKK

Hammerslag

13.000 DKK