1908/584
Eske Kath (f. Haderslev 1975)
“Namazu-Eclipse”. Sign. EK 09, 146/190. Litografi i farver. Bladstørrelse 55×42.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 19. februar 2019
Vurdering
Hammerslag
24 bud