2138/676
Her Majesty Queen Margrethe II of Denmark (f. København 1940)
Komposition. Sign. M 88, 100/350. Litografi i farver. Lysmål 42×39.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Vurdering
Hammerslag