2444/​974

Greaves & Thomas

Kommode af mahogni. Front med fire skuffer med greb af messing, messing kant. Udført hos Greaves & Thomas, London, 1950'erne. H. 77. B. 114. D. 41.

Stand

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker og hak.

Eftersyn
I Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vur­dering

6.000 DKK

Næste bud

Dit maksbud

Hvordan fungerer maksimumbud?