2439/1704
Olaf Rude (f. Rakvere, Estland 1886, d. Frederiksberg 1957)
Huse i landskab. Sign. Olaf Rude. Olie på lærred. 90×130.
Dette emne handles i fuldmoms
Mindre krakeleringer.
Vurdering
Hammerslag
21 bud