2435/​56

Et par Louis XV form armstole af delvis hvidmalet og forgyldt træ, plakette fra Lysberg-Hansen & Terp, København. 20. årh. (2)

Ridser og mærker. Brugsslitage.

I Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?