Karl-Fred Dahmen (f. Stoberg 1917, d. 1981)
Abstrakt komposition. Sign. Dahmen. Mixed media på plade. 80×61.
Proveniens: Hidrører fra Robert Jacobsens samling.
Enkelte håndteringsmærker. Herudover original stand.
816015 |