2049/592
Nikolaj Recke (f. 1969)
Uden titel. Tre kompositioner. Alle sign. Nikolaj Recke 2003, hhv. 5/120, 51/120 og 109/120. Litografier i farver. Bladstørelser 56,5×77. Uindrammede. (3)
Moderne kunst og design, 1. december 2020
Vurdering
Hammerslag