TEKNISK UHELD. Salg af emner er midlertidigt suspenderet. Hammerslag genoptages fra kl. 22:23
2437/​111

Russisk syskrin af ben og træ, skåret med krone, person-, dyre- og byscenerier m.m. samt russiske tekster, refererende til motiverne. Kholmogory i Arkhangelsk provinsen, 19. årh. H. 15 cm. B. 14 cm. D. 12 cm. Nøgle medfølger. (2)

Dette emne handles i fuldmoms

Mindre alders- og brugsslitage, inkl. afslag over revner.

I Lyngby
Vur­dering

3.000–5.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?