2436/866
Dansk snedkermester
Et par armstole af mahogni. Sæde, sider og dybthæftet ryg betrukket med rød uld. Udført ca. 1940'erne. (2)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering