2124/40
Frank Thompson (, 20. årh.)
Strandparti med nøgne drenge. Sign. Frank Thompson. Pastel på papir. Lysmål 55×60.
Papiret er gulnet. Undersøgt i ramme.
Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021
Vurdering
Hammerslag
22 bud