872/845
Henry Heerup (f. København 1907, d. sst. 1993)
Kvinde og satyr. Sign. Heerup 58. Olie på masonit. 80×100. Uindrammet.
Malerier og skulpturer, 6. juni 2017
Vurdering
Hammerslag