2043/286
Spejlkikkert af messing opsat på trepasfod og beviklet med læder. Inkomplet. 17. årh. L. 44 cm.
Mangler. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
15 bud