2426/84
Rektangulært skrin af poleret malakit og messing. 20. årh. H. 5,3. L. 14. B. 9,4.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Bund repareret.
Vurdering
Hammerslag
19 bud
853208 | ||
1011534 (Autobud) | ||
853208 | ||
1011534 (Autobud) | ||
853208 | ||
1011534 (Autobud) | ||
853208 | ||
1011534 (Autobud) | ||
853208 | ||
1011534 (Autobud) | ||
1012125 | ||
1011534 | ||
1012125 (Autobud) | ||
1011534 | ||
1012125 (Autobud) | ||
1011534 | ||
1012125 (Autobud) | ||
1011534 | ||
1012125 |