2426/​84

Rektangulært skrin af poleret malakit og messing. 20. årh. H. 5,3. L. 14. B. 9,4.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Bund repareret.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

2.100 DKK

19 bud

853208 2.100 DKK
1011534 (Autobud) 2.000 DKK
853208 2.000 DKK
1011534 (Autobud) 1.950 DKK
853208 1.900 DKK
1011534 (Autobud) 1.850 DKK
853208 1.800 DKK
1011534 (Autobud) 1.750 DKK
853208 1.700 DKK
1011534 (Autobud) 1.650 DKK
1012125 1.600 DKK
1011534 1.450 DKK
1012125 (Autobud) 1.400 DKK
1011534 1.350 DKK
1012125 (Autobud) 1.200 DKK
1011534 1.150 DKK
1012125 (Autobud) 1.100 DKK
1011534 1.050 DKK
1012125 1.000 DKK