2050/8698
Russisk Gudsmoder Ikon. Tempera på træpanel. 19. årh. 55×43.
Ridser og mærker. Mindre krakeleringer samt afskalninger.
Russisk tema, 7. december 2020
Vurdering
Hammerslag
24 bud