2442/​146

Miniature chatol af mahogni, front med to skuffer hvorunder låge, øverst med hylder. 20. årh. H. 65. B. 43. D. 21.

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder mærker og ridser. Enkel reparation på pynteliste.

I Aarhus
Vur­dering

3.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?