1921/​1734

To asiatiske gongonger af patineret bronze, den ene graveret med blomster. 19.-20. årh. Diam. 22 og 23. (2)

Graveret gongong med mindre brud på siden. Fremstår med almindelig alders- og brugsslitage.

Varia, 23. maj 2019

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag