2121/303
Stor bakke af bemalet metal, dekoretret med fugle og frugter. 19. årh. 62×77,5.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Afskalninger.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
18 bud