2445/​1260

Bottega Veneta

“The Pouch Mini” clutch af brunt læder med gyldne beslag, skulderstrop og et rum med brunt læderfor. H. 12 x B. 21 x D. 7 cm.

Original dustbag og kort medfølger.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre slitage på hjørner. Enkelte mærker og ridser på læder udvendigt. Fremstår med nogle kuglepensstreget indvendigt. Alle mål er cirkamål.

I Lyngby
Vur­dering

4.000–5.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

920169 2.000 DKK