11942/​13

Ejler Bille (f. Odder 1910, d. Ørby 2004)

Komposition. Sign. Ejler Bille -91. Litografi i farver. Lysmål 19×15. Rammemål 39,5×31.

Litteratur: Heede & Moestrup nr. 106.

Kunst, antikviteter & design, 17. oktober 2019

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

750 DKK

750 DKK
700 DKK
650 DKK
600 DKK
550 DKK
500 DKK