Foto endnu ikke klar
895/648
Tom Lieber (f. St. Louis, Missouri 1949)
“Blue Vessel”. Sign. på bagsiden Tom Lieber 1992. Olie på lærred. 188×164
Proveniens: Galerie Edeling, København.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og grafik, 17. juni 2020
Vurdering
Hammerslag