1846/7017
En samling på 23 guldvægtslodder af messing og bronze. Ashanti. Ghana. 19/20. århundrede. (23)
Proveniens: Gammel dansk privatsamling.
Tribal art, 15. november 2018
Vurdering
Hammerslag
16 bud