2449/​774

Giancarlo Vegni & Gianfranco Gualtierotti

Et par armstole med stel af stål. Sæde, ryg og armlæn betrukket med patineret naturskind. Model P 40. Formgivet 1984. Udført hos Fasem, Italien. (2)

Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Skind originalt patineret med pletter og skjolder.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?