2046/252
Barokfigur af udskåret træ. Antagelig Sydtyskland 17. årh.s slutning. H. 72 cm.
Restaureringer. Fremstår uden underarme.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. november 2020
Vurdering
Hammerslag