2445/703
33 trapezformede bogstøtter af teak, eg og palisander. Bl.a. udført hos Feldballe Møbelfabrik. H. 11,5–13. (33)
Falmede. Almindelig brugsslitage, inklusiv ridser og mærker.
Vurdering
102054 | ||
823958 |