1820/​1706

Et par prydvaser af patineret metal, støbt med Bacchus masker, musikinstrumenter og sløjfer, på sokler af broget marmor. 19.-20. årh. H. 45. (2)

Enkelte ridser og mærker. Rester på den ene sokkel.

Varia, 17. maj 2018

Vur­dering

2.500 DKK

Hammerslag