1820/1706
Et par prydvaser af patineret metal, støbt med Bacchus masker, musikinstrumenter og sløjfer, på sokler af broget marmor. 19.-20. årh. H. 45. (2)
Enkelte ridser og mærker. Rester på den ene sokkel.
Varia, 17. maj 2018
Vurdering
Hammerslag