2119/112
Ubekendt maler, 20 årh.
Portræt af ældre herre med skæg. Sign. og dateret ER, 09. Olie på lærred monteret på malepap. 65,5×46.
Krakeleringer. Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier, møbler og varia, 10. maj 2021
Vurdering
Hammerslag