2118/647
Lars Nørgård (f. Aalborg 1956)
“Livets blomster”. Sign. Lars Nørgård 91, 30/60. Litografi i farver. Bladstørrelse 91×63. Uindrammet.
Original stand.
Moderne kunst og design, 4. maj 2021
Vurdering
Hammerslag