921/​313

Et par franske Empire kandelabre af forgyldt og patineret bronze. 19. årh.s begyndelse. H. 54. (2)

Antikviteter – kunsthåndværk, møbler og tæpper, 11. juni 2024

Vur­dering

15.000–20.000 DKK

Hammerslag

13.000 DKK