921/313
Et par franske Empire kandelabre af forgyldt og patineret bronze. 19. årh.s begyndelse. H. 54. (2)
Antikviteter – kunsthåndværk, møbler og tæpper, 11. juni 2024
Vurdering
Hammerslag