12038/85
Sigurd Schou (f. København 1875, d. sst. 1944)
Landskab med hest. Sign. Sigurd Schou 1919. Olie på lærred. Rammemål 51×66.
Kunst, antikviteter & design, 17. september 2020
Vurdering
Hammerslag