2435/​7535

Michael Kvium (f. Horsens 1955)

“Fruits”. Sign. Kvium 06, 51/75. Litografi i farver. Trykt hos Edition Copenhagen. Bladstørrelse 78 × 118. Uindrammet.

Litteratur: Sørensen, Vieten & Urwald, “Michael Kvium. Det trykgrafiske værk 1979–2006”, København, 2006, nr. EC 175.

I Lyngby
Vur­dering

30.000–40.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?